Jakub Banasiak
Ponad 1200 dni szkoleniowych

MENEDŻER-PRAKTYK i KREATOR: Wcześniej – account director jednej z wiodących firm sales promotion,

SPEC OD SZKOLEŃ MENEDŻERSKICH: Jeden z najbardziej poszukiwanych w naszym kraju trenerów z obszaru zarządzania. Prowadzi też projekty zmiany kultury zarządzania i poprawy efektywności. (zobacz warsztaty Wielcy z Wyboru)

PŁETWONUREK: Współpracownik międzynarodowych organizacji zajmujących się badaniem i ochroną życia morskiego, znawca behawioru delfinów i rekinów, płetwonurek. (zobacz warsztaty Serce i Pazur)

Mariusz Rachlewicz
Ponad 800 dni szkoleniowych

PRAKTYK: Wieloletni Dyrektor Sprzedaży w obszarze B2B; Absolwent Executive MBA – Dominican University Brennan School of Business.

PRAGMATYK: Świetnie czuje, co się sprawdza (a co nie) na dynamicznym, wysoko konkurencyjnym rynku. (zobacz warsztaty Trzy Filary Zwycięskich Zespołów)

AKTYWNY SPORTOWIEC: Miłośnik i uczestnik sportów zespołowych; wykorzystuje analogie sportowe w swojej pracy trenerskiej.

Paweł Grzybowski
Ponad 1500 dni szkoleniowych

TYTAN PRACY: Konsultant z największym doświadczeniem trenerskim w Centrum Szkoleniowym JET.

REALISTA: Szybko myśli, szybko mówi i znajduje najprostsze rozwiązania.

WSZECHSTRONNY: Trudno wskazać branżę lub grupę pracowników lub menedżerów, której do tej pory Paweł by NIE szkolił. (zobacz warsztaty Od Sprzedawcy do Doradcy)

Marek Sobociński
Ponad 800 dni szkoleniowych

DOŚWIADCZONY MENEDŻER: Od 2008 roku do jego obowiązków należy przede wszystkim zarządzanie i budowanie polityki firmy oraz wsparcie jej Klientów w realizacji kluczowych projektów..

TRENER ODWAGI: Marek wyznaje zasadę, że aby życiu nadać znaczenie, trzeba być odważnym w działaniu i wyrażaniu swoich opinii. Z wielką pasją dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą podczas warsztatów dotyczących odwagi. (zobacz warsztaty Odwaga Menedżerska)

MENTOR: Służy wsparciem wszystkim tym, którzy chcą odważnie i z otwartą głową przejść przez życie.

Mirosław Gaweł
Ponad 1200 dni szkoleniowych

ŚWIETNY ORGANIZATOR: staranny menedżer projektów rozwojowych, koordynator wielu Akademii Liderskich.

CZŁOWIEK BIZNESU: Doskonałe wyczucie i rozumienie realiów biznesowych, zawsze skoncentrowany na efekcie. (zobacz warsztaty HR Biznes Partnerem)

RADIOWIEC: 5 lat w znanej prywatnej radiostacji; bezpośredni i ciepły głos; świetna komunikacja.

Szymon Kudła
Ponad 200 inspirujących wystąpień

OJCIEC-ZAŁOŻYCIEL: 16 lat temu skrzyknął grupę pozytywnych osób z potencjałem trenerskim, która stworzyła Centrum Szkoleniowe JET.

INSPIRATOR: Członek prestiżowych amerykańskich stowarzyszeń ISPI oraz ASTD, uczestnik i prelegent wielu prestiżowych konferencji w USA.

MÓWCA: Prowadził przeszło 200 wystąpień dla grup od 30 do 900 osób w największych polskich i międzynarodowych firmach. Wielokrotnie oceniany jako najlepszy mówca na największych konferencjach. (więcej o wystąpieniach Szymona)

Marek Tyma
Ponad 1500 dni szkoleniowych

PRAKTYK: Twórca sieci sprzedaży polskiej firmy odzieżowej, HR/T&D manager w międzynarodowym koncernie FMCG.

SPEC OD AKADEMII LIDERA: Współtwórca, koordynator i trener w jednej z największych i najdłużej trwających akademii menedżera w Polsce. (zobacz warsztaty Orientacja na Cele)

CZŁOWIEK-ORKIESTRA: Górołaz, erudyta, uczestnik wielu festiwali w Jarocinie, z budzącą powszechny szacunek twarzą orła z Muppet Show.

Paulina Carrieu
Ponad 500 dni szkoleniowych

PRAKTYK: Różnorodne doświadczenia zawodowe w branżach: farmaceutycznej, FMCG, elekomunikacyjnej, badaniach rynku, PR, rynku promocji BTL.

PSYCHOLOG SPOŁECZNY: Specjalizuje się w biznesowym wykorzystaniu koncepcji i narzędzi psychologicznych (licencjonowany trener Insights Discovery, współtwórczyni programów w zakresie zarządzania emocjami). (zobacz warsztaty III Alternatywa)

MODERATOR: Z wielkim wyczuciem a zarazem konsekwencją pomaga zespołom podczas warsztatów problemowych w poszukiwaniu rozwiązań.

Urszula Gutowska
Ponad 700 dni szkoleniowych

KOMUNIKATOR: Potwierdzone prestiżowymi dyplomami umiejętności komunikacyjne (retoryka, umiejętność pracy z głosem i praca na emocjach).

DZIENNIKARZ RADIOWY: Kilkuletnia praktyka radiowa.

SPEC OD KORESPONDENCJI: Jedna z najwybitniejszych w naszym kraju specjalistek od korespondencji biznesowej. Efektywność prowadzonych przez nią warsztatów, została potwierdzona biznesowo. (zobacz warsztaty Korespondencja w biznesie)


Podziel się