Co dla Ciebie jako menedżera oznacza odwaga? Podejmowanie niepopularnych decyzji czy prowadzenie szczerej i otwartej dyskusji na trudne tematy? A może coś jeszcze innego?

Sytuacji w pracy menedżera, w których odwaga ma szczególne znaczenie jest wiele i za każdym razem w takich momentach jest się samemu. To zarządzający podejmują ostateczną decyzję o działaniu lub czekaniu, o zgodzie lub braku zgody, o słuchaniu lub kierowaniu się własnym instynktem.

W takich sytuacjach, im więcej ma się wiedzy i doświadczenia, tym większe są szanse na podjęcie właściwych kroków. W tych kwestiach praca nad sobą nigdy się nie kończy. Tak jak piloci samolotów czy chirurdzy, wciąż musimy doskonalić siebie, aby z jednej strony w ważnych momentach nie poddać się zwykłym ludzkim lękom a z drugiej strony, nie narazić innych i firmy na ryzyko.

Właśnie po to powstały warsztaty Odwaga menedżerska, by wspierać zarządzających w tych dylematach i być merytorycznym, praktycznym wsparciem w codziennej pracy.


Dla kogo

  • Jeżeli jako menedżer stoisz przed trudnymi zadaniami wymagającymi odważnego działania
  • Jeżeli chcesz rozwijać w ludziach odwagę
  • Jeżeli musisz przeprowadzić ludzi przez niebezpieczne zadania
  • Jeżeli obawa przed porażką, zbyt silnie wpływa na realizowane w firmie projekty

Dowiesz się

  • Jak przygotować siebie i zespół na trudne momenty
  • Co decyduje o tym, że jesteś lub nie jesteś odważny
  • Jak budować w swoim zespole kulturę odwagi i wytrwałości

Marek Sobociński

Doświadczony menedżer

Pełnię funkcję prezesa CS JET – firmy zbudowanej, aby dostarczać praktyczną wiedzę dziś – tu i teraz – oraz inspirację – by procentowała ona również jutro i pojutrze. Stawiam na odwagę szczerego i przejrzystego wyrażania myśli, a także skłania innych do śmiałego działania, odkrywania i uczenia się.

Mentor

Służę swoim doświadczeniem tym, którzy potrzebują wsparcia w odważnym działaniu.

Trener odwagi

Jestem twórcą  warsztatów „Czas na odwagę”. Ich uczestnikami są menedżerowie, eksperci, ale i osoby niezwiązane z biznesem, wszyscy, którzy chcą rozwijać w sobie i innych odwagę.


Opinie

Zainspirował nasz zespół

Marek jest doświadczonym menadżerem i trenerem, który osiągał sukcesy w wielu obszarach. Łatwo porusza się w różnych tematach, znajdując między nimi trafne analogie i łącząc je w jeden spójny obraz. Jego perspektywa ma mocne podstawy teoretyczne, ale prawdziwą siłę nadaje im jego doświadczenie – najpierw w sporcie, a później w biznesie. Nasz zespół miał przyjemność nieraz go słuchać i i za każdym razem jego wystąpienia zostawiały niesamowite wrażenia, a przesłania z nich płynące jeszcze długo towarzyszyły nam w pracy jak i życiu prywatnym.

maciej-trybulec

Maciej Trybulec
General Manager, Sanofi Pasteur


Skontaktuj się, aby otrzymać więcej informacji

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Podziel się