Szanowni Państwo,

zapraszamy do  wypełnianie formularza. Magazyn jest bezpłatny i wysyłany bezpośrednio do  konkretnych osób, których dane wpisane są w formularzu.

Przypominamy że  magazyn przeznaczony jest tyko dla:

 • klientów grupy;
 • firm współpracujących z firmami wchodzącymi w skład grupy;
 • firm i instytucji nie prowadzących działalności konkurencyjnej w stosunku do którejkolwiek z firm wchodzących w skład naszej grupy.

Po akceptacji  Państwa zgłoszenia, otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający zgłoszenie a w ciągu  najbliższych dni nasz magazyn dotrze do Państwa bezpośrednio do pracy.

 

  Zamawiam magazyny nr:

  Imię*

  Nazwisko*

  Stanowisko*

  Dział / komórka

  Pełna nazwa firmy*

  Branża*

  Ulica*

  Kod*

  Miasto*

  Telefon do firmy

  Telefon do mnie

  Faks

  NIP

  E-mail

  Strona www

  Uwagi

  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w powyższym formularzu jest Centrum Szkoleniowe JET Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kopińska 31/1, 02-327 Warszawa. Kontakt e-mail: centrum@csjet.pl.
  Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (w uzasadnionych przypadkach), ograniczenia przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w klauzulach informacyjnych zamieszczonych na stronie: www.csjet.pl/rodo.