Skorzystaj z autodiagnozy i rozwoju w idealnym połączeniu

IDEA TEST&GROW

Narzędzia TEST&GROW to przyjazne, bardzo użyteczne połączenie testów do autodiagnozy i multimedialnych materiałów rozwojowych, bezpośrednio powiązanych z wynikami uzyskanymi w teście.

Pozwalają pracownikom na samodzielną diagnozę ważnych elementów własnego funkcjonowania i ewentualną ich modyfikację w oparciu o dostępne od razu inspiracje, podpowiedzi i dobre praktyki.

DLA KOGO?

 

Autotesty TEST&GROW adresowane są przede wszystkim do menedżerów, ale równie wartościowe okazują się też dla specjalistów. Dwa pierwsze dają wgląd w indywidualny sposób funkcjonowania, dwa następne pozwalają na diagnozę sytuacji w zespole.

„METAPROGRAMY – MOJE PODEJŚCIE DO LUDZI I ZADAŃ”

„MÓJ STYL PRZEKONYWANIA DO ZMIAN”

„5 DYSFUNKCJI PRACY ZESPOŁOWEJ”

„POZIOM ENERGII W MOIM ZESPOLE”

NARZĘDZIA TEST&GROW – DLACZEGO WARTO?

 

  • maksymalnie wygodne i czasooszczędne
  • mobilne i dostępne online, do wykorzystania w każdym momencie, w każdych okolicznościach
  • budują odpowiedzialność pracownika za własny rozwój
  • pogłębiają samoświadomość menedżerską i zespołową
  • w 100% wpisują się w zasadę efektywnego rozwoju 70/20/10

JAK SKORZYSTAĆ Z NARZĘDZI TEST&GROW?

Cztery proste kroki:

1. W ramach pakietu TEST&GROW otrzymują Państwo linki i czasowe (np. na trzy miesiące) hasło dostępu do każdego z testów dla każdego użytkownika.

2. Linki i hasła udostępniają Państwo swoim wybranym pracownikom wraz z prostą, motywującą instrukcją i przygotowanym przez nas zaproszeniem.

3. Pracownik w wolnej chwili, w ciągu 10 minut wypełnia test na dowolnym urządzeniu (np. na smartfonie) i natychmiast otrzymuje wyniki. Może je przesłać na swój e-mail i zachować do dalszej analizy.

4. Użytkownik od razu może też skorzystać online ze skorelowanych z danym wynikiem inspiracji, podpowiedzi i dobrych praktyk, przygotowanych w atrakcyjnej multimedialnej formie.

Zapraszamy do skorzystania z narzędzi samorozwoju TEST&GROW. Kontakt:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych. Dowiedz się więcej. Czytaj o RODO.


Podziel się