Aikido składa się z szerokiego zakresu technik, opierających się na zasadzie ruchu i energii, by zmienić kierunek lub zneutralizować atak oraz kontrolować atakującego. Nauki i doświadczenie płynące z poznania, nawet w przybliżeniu, zasad tej sztuki walki doskonale przekładają się na sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Program tego modułu oparty jest na prostych i maksymalnie bezpiecznych ćwiczeniach zaczerpniętych z treningu Aikido. Aby uczestniczyć w tych zajęciach nie są wymagane żadne wcześniejsze umiejętności czy specjalny poziom sprawności. Zajęcia nie uczą sztuk walki, a wykorzystują mądrość i atrakcyjność aikido (bazując dodatkowo na założeniach body education).

Zapraszamy na warsztaty, które prowadzi jeden z najlepszych polskich instruktorów Aikido (4 DAN), przy okazji psycholog konfliktu z doświadczeniem w pracy z dużymi firmami. Ko-trenerem jest osoba z CS JET, która przekłada zdobytą wiedzę na konkretne zachowania podczas pracy z klientem, podwładnym, przełożonym, kolegą.


Podziel się