Co dla Ciebie jako menedżera oznacza odwaga? Podejmowanie niepopularnych decyzji czy prowadzenie szczerej i otwartej dyskusji na trudne tematy? A może coś jeszcze innego?

Sytuacji w pracy menedżera, w których odwaga ma szczególne znaczenie jest wiele i za każdym razem w takich momentach jest się samemu. To zarządzający podejmują ostateczną decyzję o działaniu lub czekaniu, o zgodzie lub braku zgody, o słuchaniu lub kierowaniu się własnym instynktem.

W takich sytuacjach, im więcej ma się wiedzy i doświadczenia, tym większe są szanse na podjęcie właściwych kroków. W tych kwestiach praca nad sobą nigdy się nie kończy. Tak jak piloci samolotów czy chirurdzy, wciąż musimy doskonalić siebie, aby z jednej strony w ważnych momentach nie poddać się zwykłym ludzkim lękom a z drugiej strony, nie narazić innych i firmy na ryzyko.

Właśnie po to powstały warsztaty Odwaga menedżerska, by wspierać zarządzających w tych dylematach i być merytorycznym, praktycznym wsparciem w codziennej pracy.

Zobacz Czas na Odwagę


Dla kogo

 • Jeżeli jako menedżer stoisz przed trudnymi zadaniami wymagającymi odważnego działania
 • Jeżeli chcesz rozwijać w ludziach odwagę
 • Jeżeli musisz przeprowadzić ludzi przez niebezpieczne zadania
 • Jeżeli obawa przed porażką, zbyt silnie wpływa na realizowane w firmie projekty

Dowiesz się

 • Jak przygotować siebie i zespół na trudne momenty
 • Co decyduje o tym, że jesteś lub nie jesteś odważny
 • Jak budować w swoim zespole kulturę odwagi i wytrwałości

Marek L. Sobociński

Nie jestem świetnym mówcą, który uwodzi pięknymi słowami ani teoretykiem, który zasypuje wiedzą książkową. Nie wszedłem na Mont Everest, ani nie skoczyłem ze spadochronem w przepaść. Dużo rzeczy nie zrobiłem, ale to co zrobiłem i czego się nauczyłem od innych, pozwala mi żyć z odwagą w sercu i w głowie.

To co chcę Wam opowiedzieć o odwadze, oparte jest na wynikach najnowszych badań, przykładach z życia codziennego, sportu, biznesu i wspaniałych podróżników. Ale przede wszystkim, jest sprawdzane w codziennym działaniu przeze mnie jako menadżera i wszystkich tych, których wspieram w odważnym działaniu.

 


Opinie

Zainspirował nasz zespół

Marek jest doświadczonym menadżerem i trenerem, który osiągał sukcesy w wielu obszarach. Łatwo porusza się w różnych tematach, znajdując między nimi trafne analogie i łącząc je w jeden spójny obraz. Jego perspektywa ma mocne podstawy teoretyczne, ale prawdziwą siłę nadaje im jego doświadczenie – najpierw w sporcie, a później w biznesie. Nasz zespół miał przyjemność nieraz go słuchać i i za każdym razem jego wystąpienia zostawiały niesamowite wrażenia, a przesłania z nich płynące jeszcze długo towarzyszyły nam w pracy jak i życiu prywatnym.

maciej-trybulec

Maciej Trybulec
General Manager, Sanofi Pasteur


Skontaktuj się, aby otrzymać więcej informacji

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon

  Dodatkowe informacje

  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w powyższym formularzu jest Centrum Szkoleniowe JET Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kopińska 31/1, 02-327 Warszawa. Kontakt e-mail: centrum@csjet.pl.
  Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (w uzasadnionych przypadkach), ograniczenia przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w klauzulach informacyjnych zamieszczonych na stronie: www.csjet.pl/rodo.


  Podziel się