Ponad 70% uczestników badania diagnozującego znaczenie odwagi w naszym życiu stwierdziło, że  jest ona dla nich co najmniej ważna. Nic dziwnego. Zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym, każdy z nas niejednokrotnie staje przed wyzwaniem, które wymaga śmiałego działania. Może właśnie dlatego, wystąpienia związane z odwagą cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Poniżej przedstawiam Państwu dwa przykładowe tematy, które mam przyjemność prezentować większym grupom. Każde wystąpienie trwa od 60 do 80 minut.


Którego wilka karmisz, czyli jak podążać śmiałymi ścieżkami

Nie mieliśmy nic do stracenia. Cieszyliśmy się grą, tym że mistrzostwa świata są u nas, że mamy świetnych kibiców, którzy nas dopingują. To był klucz do zwycięstwa. Zawsze można przegrać, ale trzeba starać się na boisku i wówczas jest szansa na wygraną…

Mariusz Wlazły

Właśnie zakończył się pierwszy set finału Mistrzostw Świata w piłce siatkowej. Polska drużyna przegrała z Brazylią 18:25. Canarinhos grali jak doskonale naoliwiona maszyna. Nasz najlepszy atakujący Mariusz Wlazły, wielokrotnie nie był w stanie przebić się przez ich blok. Schodzimy na przerwę ze spuszczonymi głowami…

Porażki i przegrane przytrafiają się każdemu z nas. Jednak różnica pomiędzy nami tkwi w tym, jak potraktujemy te sytuacje.

Zapraszam do barwnej opowieści o:

 • dwóch walczących w nas nastawieniach;
 • najnowszych wynikach badań dotyczących radzenia sobie z wyzwaniami;
 • oraz o tym, jak radzić sobie w sytuacjach, kiedy dostaniemy od życia „czapę”?

Pomiędzy impulsem a reakcją, czyli jak zachować zimną krew w trudnych momentach

Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.

Mark Twain

To miał być zwyczajny, rutynowy rejs. Ale nie był. Splot niespodziewanych wydarzeń sprawił, że życie załogi i pasażerów zostało nagle poważnie zagrożone… Na szczęście, znakomita większość z nas w swojej pracy nie musi liczyć się z takimi niebezpieczeństwem. Tym nie mniej, lekcje płynące z takich właśnie wydarzeń, są wspaniałą nauką dla nas wszystkich. Przykładem, no co powinniśmy stawiać a na co uważać, kiedy w naszej codziennych obowiązkach staniemy oko w oko z poważnym zagrożeniem.

Zapraszam na prezentację o:

 • dwóch kapitanach, którzy wyruszyli w zwyczajny rejs, ale spotkali na swojej drodze poważne kłopoty;
 • sprawdzonych sposobach radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia;
 • i o tym, jak radzić sobie ze spłoszonym słoniem.

Skontaktuj się

Masz pytanie? Napisz wiadomość. Odpowiem najszybciej jak to możliwe.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w powyższym formularzu jest Centrum Szkoleniowe JET Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kopińska 31/1, 02-327 Warszawa. Kontakt e-mail: centrum@csjet.pl.
  Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (w uzasadnionych przypadkach), ograniczenia przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w klauzulach informacyjnych zamieszczonych na stronie: www.csjet.pl/rodo.