Inspirujemy biznes

Dzisiejsi uczestnicy szkoleń to w zdecydowanej większości ludzie z doświadczeniem i szeroką wiedzą, zdobytą nie tylko w sali szkoleniowej. Potrzebują czegoś więcej niż kolejnych schematów i algorytmów. Potrzebują inspiracji. Dlatego podczas naszych warsztatów wielokrotnie prezentujemy inspirujące studia przypadków znanych osób i firm oraz przełomowe wyniki badań. Dzięki temu, przebieg warsztatów jest dynamiczny i wielobarwny a uczestnicy z zaangażowaniem wyciskają z tych inspiracji najbardziej wartościowe dla siebie i firmy wnioski.
  • Jak świeżo wyciskany sok Zawsze mieliśmy alergię na odgrzewane kotlety. To nas nie bawi. Szkolimy i inspirujemy już od ponad 16 lat i od zawsze staramy się, aby nasze szkolenia smakowały jak świeżo wyciskany sok. Ponieważ wszystkim nam co pewien czas potrzeba orzeźwienia, aby milej i efektywniej żyć i pracować.
  • Komponujemy szkolenia w oparciu o cele biznesowe Jesteśmy praktykami metodologii Human Performance Improvement. Przez wiele lat realizacji projektów w oparciu o HPI, nasi Klienci wielokrotnie przekonali się o jej efektywności. Ponieważ metodologia ta, gwarantuje pełne powiązanie działań rozwojowych z konkretnymi celami i efektami biznesowymi.
  • Działamy lokalnie w oparciu o międzynarodowe wzorce Na bieżąco współpracujemy z renomowanymi międzynarodowymi organizacjami: ASTD i ISPI. Jesteśmy znani z efektywnego wykorzystania najnowszych i najskuteczniejszych trendów światowych w realiach polskich.

Komponujemy szkolenia w oparciu o cele biznesowe