HomeZespółJOANNA WOJEWNIK

JOANNA WOJEWNIK

„Wiedzieć o czymś i nie wykorzystać tego w praktyce – to błąd; wiedza pozostaje tylko wiedzą i nie należy jej mylić ze zdolnością czy umiejętnością.”

Shinichi Suzuki

Psycholog biznesu, trenerka umiejętności psychologicznych, ICC International Certified Coach, certyfikowany psychobiolog. Absolwentka SGH i UW. Stypendystka międzynarodowego programu „Goldman Sachs Global Leaders Program” (NY), Princeton University (NY) i Universita per Stranieri di Perugia.

Jako praktyk HR z wieloletnim doświadczeniem korporacyjnym, skutecznie łączy doświadczenie trenerskie z perspektywą organizacji zamawiającej szkolenie. Jako trener zewnętrzny i wewnętrzny stworzyła i poprowadziła dziesiątki projektów szkoleniowo-rozwojowych dla różnych grup pracowników w systemie end-to-end – od diagnozy potrzeb szkoleniowych, przez szkolenie i wspieranie wdrażania umiejętności po badanie efektywności. Koordynator i realizator Akademii Menedżera, trendsetter rebrandingu i zmiany kultury organizacyjnej. Jako coach ICC z zapałem wspiera w rozwoju pracowników i menedżerów. Czerpie inspiracje z karate i gry na pianinie.

https://csjet.pl/wp-content/uploads/2021/06/Asia-Wojewnik-Strona-scaled.jpg
https://csjet.pl/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_03.png

Specjalizuje się w obszarach:

Komunikacja
Obsługa Klienta
Współpraca w zespole
Zarządzanie emocjami
Kompetencje menedżerskie
Radzenie sobie ze stresem
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image