Jakub Banasiak
Ponad 1200 dni szkoleniowych

MENEDŻER-PRAKTYK i KREATOR: Wcześniej – account director jednej z wiodących firm sales promotion,

SPEC OD SZKOLEŃ MENEDŻERSKICH: Jeden z najbardziej poszukiwanych w naszym kraju trenerów z obszaru zarządzania. Prowadzi też projekty zmiany kultury zarządzania i poprawy efektywności. (zobacz warsztaty Wielcy z Wyboru)

PŁETWONUREK: Współpracownik międzynarodowych organizacji zajmujących się badaniem i ochroną życia morskiego, znawca behawioru delfinów i rekinów, płetwonurek. (zobacz warsztaty Serce i Pazur)

Mariusz Rachlewicz
Ponad 800 dni szkoleniowych

PRAKTYK: Wieloletni Dyrektor Sprzedaży w obszarze B2B; Absolwent Executive MBA – Dominican University Brennan School of Business.

PRAGMATYK: Świetnie czuje, co się sprawdza (a co nie) na dynamicznym, wysoko konkurencyjnym rynku. (zobacz warsztaty Trzy Filary Zwycięskich Zespołów)

AKTYWNY SPORTOWIEC: Miłośnik i uczestnik sportów zespołowych; wykorzystuje analogie sportowe w swojej pracy trenerskiej.

Paweł Grzybowski
Ponad 1500 dni szkoleniowych

TYTAN PRACY: Konsultant z największym doświadczeniem trenerskim w Centrum Szkoleniowym JET.

REALISTA: Szybko myśli, szybko mówi i znajduje najprostsze rozwiązania.

WSZECHSTRONNY: Trudno wskazać branżę lub grupę pracowników lub menedżerów, której do tej pory Paweł by NIE szkolił. (zobacz warsztaty Od Sprzedawcy do Doradcy)

Marek L. Sobociński
Ponad 800 dni szkoleniowych

DOŚWIADCZONY MENEDŻER: Od 2008 roku do jego obowiązków należy przede wszystkim zarządzanie i budowanie polityki firmy oraz wsparcie jej Klientów w realizacji kluczowych projektów..

TRENER ODWAGI: Marek wyznaje zasadę, że aby życiu nadać znaczenie, trzeba być odważnym w działaniu i wyrażaniu swoich opinii. Z wielką pasją dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą podczas warsztatów dotyczących odwagi. (zobacz Czas na Odwagę)

MENTOR: Służy wsparciem wszystkim tym, którzy chcą odważnie i z otwartą głową przejść przez życie.

Mirosław Gaweł
Ponad 1200 dni szkoleniowych

ŚWIETNY ORGANIZATOR: staranny menedżer projektów rozwojowych, koordynator wielu Akademii Liderskich.

CZŁOWIEK BIZNESU: Doskonałe wyczucie i rozumienie realiów biznesowych, zawsze skoncentrowany na efekcie. (zobacz warsztaty HR Biznes Partnerem)

RADIOWIEC: 5 lat w znanej prywatnej radiostacji; bezpośredni i ciepły głos; świetna komunikacja.

Szymon Kudła
Ponad 200 inspirujących wystąpień

OJCIEC-ZAŁOŻYCIEL: 16 lat temu skrzyknął grupę pozytywnych osób z potencjałem trenerskim, która stworzyła Centrum Szkoleniowe JET.

INSPIRATOR: Członek prestiżowych amerykańskich stowarzyszeń ISPI oraz ASTD, uczestnik i prelegent wielu prestiżowych konferencji w USA.

MÓWCA: Prowadził przeszło 200 wystąpień dla grup od 30 do 900 osób w największych polskich i międzynarodowych firmach. Wielokrotnie oceniany jako najlepszy mówca na największych konferencjach. (więcej o wystąpieniach Szymona)

Marek Tyma
Ponad 1500 dni szkoleniowych

PRAKTYK: Twórca sieci sprzedaży polskiej firmy odzieżowej, HR/T&D manager w międzynarodowym koncernie FMCG.

SPEC OD AKADEMII LIDERA: Współtwórca, koordynator i trener w jednej z największych i najdłużej trwających akademii menedżera w Polsce. (zobacz warsztaty Orientacja na Cele)

CZŁOWIEK-ORKIESTRA: Górołaz, erudyta, uczestnik wielu festiwali w Jarocinie, z budzącą powszechny szacunek twarzą orła z Muppet Show.

Urszula Gutowska
Ponad 700 dni szkoleniowych

KOMUNIKATOR: Potwierdzone prestiżowymi dyplomami umiejętności komunikacyjne (retoryka, umiejętność pracy z głosem i praca na emocjach).

DZIENNIKARZ RADIOWY: Kilkuletnia praktyka radiowa.

SPEC OD KORESPONDENCJI: Jedna z najwybitniejszych w naszym kraju specjalistek od korespondencji biznesowej. Efektywność prowadzonych przez nią warsztatów, została potwierdzona biznesowo. (zobacz warsztaty Korespondencja w biznesie)